Púchovská-zábradlie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

10. apríl 2019

Floralys

chodniky by si zaroven po tolkych rokoch zasluzili opravit a vymenit za dlazbu
12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné zábradlie evidujeme a je zaradené do plánu opráv.

S pozdravom


Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. júl 2019

Martin U

A harmonogram jeho opravy?
17. júl 2019

Martin U

Zatiaľ tri mesiace a oprava žiadna.
20. august 2019

Martin U

4 mesiace a nič.
21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za dlhé riešenie podnetu. Opätovne sme kontaktovali príslušné oddelenie. Veríme, že v dohľadnej dobe vám poskytneme stanovisko k riešeniu situácie.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. november 2019

Floralys

pripominam ze v aprili to bude rok, to neni dlhsie riesenie podnetu. to je absolutne ignorantske voci obyvatelom a dokazujuce asi neschopnost uradov 🤷‍♂️
21. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. november 2019

Martin U

7 mesiacov a nič neriešené.
22. november 2019

Floralys

nebolo by odveci premalovat zabradlia na krizovatke na sedu farbu. je to esteticke a a ako vidim na tomto priklade z hladiska bezpecnosti je jedno ci je kriklave alebo sede. ak ale hovorim nespravne, necham sa poucit

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.