Betliarska-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Antoan 10. apríla 2019

V poobedňajších hodinách je problémové zaparkovať na parkovisku Lidl nakoľko tam parkujú autá z okolitých bytových domov až do rána. Taktiež návštevníci kostola. Kde majú potom zákazníci parkovať?

12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, avšak predmetné parkovisko je vo vlastníctve spoločnosti Lidl Slovenská republika, poprosíme Vás, aby ste sa obrátili na ich zákaznícku linku.

MÚ BA - Petržalka
21. apríl 2019

Ján

Keby sa riešili problémy s parkovaním ,tak by takáto situácia nevznikla . Samospráva hneď dáva ruky preč od problému. Namiesto toho aby napísali budeme tento problém riešiť s nedostatkom parkovacích miest vybudovaním nových parkovísk v okolí.
Na okolí je dosť voľných nevyužitých plôch , kde by sa dali vybudovať parkoviská , alebo parkovacie domy. Radšej tieto plochy predajú nejakým developerom aby tam postavili drahé byty s pár miestami na parkovanie len pre daný objekt.
Tento problém nie je Lidl , ale Mč. Petržalka lebo nevie zabezpečiť dostatok parkovacích miest.Mestská časť Petržalka oznámila v roku 2015, že chýba v Petržalke asi 17 000. miest podla údajov z novín Bratislavský Kuriér zo 17.4.19. (poplatky za parkovanie).
27. apríl 2019

Antoan

Čím ďalej tým plnšie parkovisko. Ráno je plné a večer taktiež. Obyvatelia susedných domov si tu urobily súkromné parkovisko.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania