Budyšínska - dlhodobo odstavené vozidlá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Marta 11. apríla 2019

Odstavene vraky aut na ulici,dlhodobo.cervena dodavka a tmavomodre auto,obe tu su uz niekolko mesiacov bez pohybu,odstavene,spinave,so zodvihnutymi stieracmi.

12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
12. apríl 2019

Marta

dalsie auto sa nachadza na strane vnutrobloku Budysinska 12-18.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania