Bachova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Zuzana 11. apríla 2019

Zaparkované vozidlo s neplatnou STK na chodníku medzi detským ihriskom a ihriskom s asfaltový povrchom

12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v prípade, že uvedené vozidlo má platné EČV, ale je bez platnej EK alebo TK bude postúpené na príslušný Okresný úrad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
14. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad
31. august 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, aj Mestska policia sa cinila, na vraku je instalovana "papuca"
len tak mimochodom, vozidlo je dost zlou reklamou pre firmu 'Autolakovač Milan'
pre zaujimavost - majitel vraku uz viac nez 4 roky nezaplatil POVINNE zmluvne poistenie vozidla: JMZBG14F200742966, Generali, 2403567227, 19.12.2011 - 18.01.2015
miesto posledneho odpocinku tohto kandidata na urgentne prelakovanie spravuje Magistrat hlavneho mesta https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/8wk1T
03. september 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania