Kremencová-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený
meno
Silvia Vilhanová 10. apríla 2019

Ocenila by som (možno viacerí susedia z môjho okolia) hustejšie osadenie smetných košov na "trase" od brány VW 5 smerom k ŽST DNV (Opletalova) a taktiež aj popri ceste Jána Jonáša smerom k ŽST DNV. Ľuďom pracujúcim vo VW a prechádzajúcim týmito trasami zrejme veľmi chýbajú tieto koše a tak svoje odpadky musia vyhadzovať pod kríky, na chodníky...atď. Denne počas prechádzok vyzbieram odpad za minimálne jeden igelitový sáčok. Tiež by som ocenila aspoň 1 kôš na psie exkrementy na každej ulici od ulice Jána Jonáša (po celej jej dĺžke) až po Devínsky dvor, keďže psie exkrementy máloktorý majiteľ zbiera po svojom psovi možno aj kvôli tomu, že sú v tomto priestore osadené naozaj riedko a ľudia sa nechcú prechádzať so sáčkami.

16. apríl 2019

Lucia Hornakova

bolo by super ak by ku smetným košom pribudli aj motivujúce popolníky lebo zastávky a chodníky sú samé špaky
29. apríl 2019

Silvia Vilhanová

Pán starosta sa na sociálnych sieťach vyjadril, že od mája budú postupne dopĺňať/vymieňať poškodené smetné koše. Počkám teda, aká bude realita
18. máj 2019

Silvia Vilhanová

Smetné koše stále nie sú doplnené a odpadky sa tak naďalej povaľujú na chodníku/tráve.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania