Furdekova-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Marian 10. apríla 2019

Na ihrisku medzi Furdekova 2 a 8 lezecká preliezka su uvoľnené laná- plastove spony chýbaju- trčia ostré skrutky- nebezpečne pre deti. Žiadame okamžitú opravu. Ď.

26. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.