Bajkalská-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Miguel Gonzalez 11. apríla 2019

Dobry den,

v podchode na Bajkalskej pri OBI chyba rampa. Ked sa chcem dostat bicyklom smerom z Prievozu na Plynarensku cez Mlynske Nivy a dalej, bicykel si musim bud fyzicky preniest cez podchod, alebo to obist cez krizovatku pri budove Slovak Telekom. Prosim vas je mozne tam tu rampu umiestnit, aby tymto podchodom mohli prechadzat aj cyklisti a tym padom by sa mohli rychlejsie dostat na priklad do prace? Dakujem

15. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania