Bajkalská - vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

velka vizualna opacha, pravdepodobne z cias komunizmu. je mozne jej odstranenie? Dakujem pekne

12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu správy nehnuteľností, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Reklamné zariadenie sa nachádza na pozemku reg. „E“ parc. č. 15146 k.ú. Nivy, ktorý je vo vlastníctve hlavného mesta SR Bratislava, zverený od 30.09.1991 protokolom č. 24/91 do správy mestskej časti Ružinov. Pre odstránenie reklamného zariadenia kontaktujeme MČ Ružinov.


Sekcia dopravy
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

situáciu preverujeme v spolupráci so stavebným úradom.
Hneď ako budme mať potrebné informácie Vás budeme informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
21. jún 2019

Floralys

dakujem, verim, ze sa coskoro dozviem. kedy bude stavba s nelegalnou reklamou odstranena.
20. november 2019

Floralys

5 mesiacov od nahlasenia podnetu nemam odpoved. to je preverovania 🤷‍♂️

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania