Jaskový rad - chýbajúci chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Maťo 11. apríla 2019

Cesticka na obrazku je nebezpecna. Bolo by fajn zvazit vybudovanie chodnika / schodov, ktore vedu z nastupista c. 6 hlavnej stanice, kedze denne tym chodnikom chodia nebezpecnym sposobom desiatky ludi. Verim, ze v pripade existencie schodov, by sa pocet ludi zvysil.

12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
25. apríl 2019

Michal

pristup na nastupistie je vybudovany nedaleko - v priblizne polovici schodov medzi zabotovou a hlavnou stanicou existuje odbocka veduca priamo na nastupistie. z nejakeho dovodu je ale brana trvale uzamknuta.
25. apríl 2019

Maťo

Keby tie schody neboli uzamknute, tak by som toto neriesil.
04. september 2019

Maťo

Dobry den, su v tomto nejake novinky?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania