Dr. Vladimíra Clementisa-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Zaslané samospráve

Mláky, blato a rozjazdene koľaje na okraji parkoviska, ľudia tadiaľ prechadzaju zo zastávky autobusu ku obchodu. Skracujú si cestu, ale keby chceli obísť všetky hlboké mláky po daždi, poriadne by si zašli. Nekulturne, zanedbané.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania