Bakošova-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Uzavretý

Dlhodobo odstavené auto, samosprava tam už vlani v novembri umiestnila výzvu na odstranenie vozidla, termín dávno vypršal, auto naďalej zaberá parkovacie miesto

28. máj 2019

Daniela Halasova

koniec maja a auto stale zabera verejny priestor. preco samosprava nekona?
05. jún 2019

Daniela Halasova

Na aute je nálepka s ponukou od spoločnosti na bezplatný odvoz . Nemôže samospráva túto ponuku využiť, aby vrak, inak celkom zachovaly, nezaberali zbytočné parkovacie miesto?
06. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
02. august 2019

Hayduke

už tam nie je
02. august 2019

Daniela Halasova

super, vdaka
09. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, po obdržaní stanoviska zo strany Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy, Sekcie životného prostredia, oddelenia životného prostredia ohľadne zrušenia dočasného pozastavenia odstraňovania vozidiel bola zo strany pracovníčky miestneho úradu vypracovaná objednávka adresovaná spoločnosti P+K, s.r.o. na odťah predmetného dlhodobo stojaceho vozidla. Nakoľko však bolo zistené, že predmetné vozidlo bolo odstránené, tak objednávka je neopodstatnená.

Mgr. Húšková, SROKS, MÚ MČ BA - Lamač

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania