Ondrejská-stĺpik-nadbytočný

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Uzavretý

prosim o odstranenie prebytocneho cerveneho stlpu s nelegalnou reklamou, dakujem

12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

reklama je legálna a na uvedenom stožiari sú aj dopravné značky, preto nie je prebytočný.

S pozdravom


Dopravný podnik Bratislava
24. apríl 2019

Rendezak

na predmetnom stlpiku nie su ziadne dopravne znacky !!!!! na zaklade ake zmluvy cislo je ta reklama osadena ?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.