Vietnamská-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
slavomir zemko 12. apríla 2019

Bol robený výrub stromov v parkoch - Vietnamská/Vrútocká. Zasielam mapku. Červenými krížikmi som znázornil stromy čo tam boli vyrúbané za posledné 2-3 roky. Ide všetko o veľké košaté stromy za ktoré sa zatiaľ nenasadila žiadna náhrada. Parky sú pri MŠ, ZŠ, detskom ihrisku, kde sa stretáva plno rodičov a detí. Vysadia sa tam nové stromy?

16. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť má v pláne náhradnú výsadbu stromov.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania