Kremencová-spomaľovač-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený
meno
Silvia Vilhanová 12. apríla 2019

Autá prichádzajúce z ulice Mečíkova vchádzajú do zákruty na ulicu Kremencová veľkou rýchlosťou (nie je dodržiavaná obmedzená rýchlosť). Ak je pri spomínanej zákrute človek, môže byť preňho obtiažne sa uhnúť rýchlo idúcemu autu. Vodiči by si dali väčší pozor na rýchlosť, akou vchádzajú do zákruty, keby bol na začiatku ulice Kremencova (pri spomínanej zákrute) osadený spomaľovač.

18. máj 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

je možné, aby bol tento podnet riešený? Autá v tomto úseku naďalej jazdia neprimerane rýchlo.

Ďakujem,

Silvia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania