Gercenova-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Katarína Baková 12. apríla 2019

Rada by som sa spytala, kedy bol naposledy meneny piesok v pieskovisku na ihrisku na gercenovej.

29. apríl 2019

Katarína Baková

Myslim, ze mame pravo vediet, ako je riesena udrzba detskeho ihriska, kedze sa tam hraju aj najmensie deti. Potrebujem vediet, ci ihrisko, v tomto pripade piesok, splna pozadovane bezpecnostne kriteria.
29. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania