Karadžičova-lavička-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Peter 12. apríla 2019

Vo vnútrobloku Karadžičova-Krížna sa nachádza niekoľko chýbajúcich alebo zastaraných lavičiek. V uvedenom vnútrobloku sa nachádza škôlka a tak vnútroblok nemôže plniť svoju oddychovú funkciu. Prosím o nápravu daného stavu.

07. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dnes sme s dobrovoľníkmi upratali vnútroblok a zároveň sme opravili lavičky.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania