Príjazdná-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Monika 12. apríla 2019

Pri novom stojisku bicyklov je strom s nebezpečnými ostňami. Pohybuje sa tam denne veľa ľudí i detí. Nebolo by možné ten strom odstrániť, prípadne ho nahradiť nejakým iným druhom? Ďakujem.

15. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory


18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Monika,
nebezpečná drevina bola odstránená.

Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory


Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.