Dr. Vladimíra Clementisa-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Jan Kovak 12. apríla 2019

Pri chodniku je suchy strom padaju z neho konare.

16. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vykonáme obhliadku a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pracovníci odboru životného prostredia vykonali dňa 16.4.2019 obhliadku uvedenej dreviny rastúcej vo vnútrobloku Jadrová-Ostredková-Rovníková, na základe ktorej bude drevina zahrnutá do žiadosti o vydanie súhlasu na výrub dreviny z dôvodu zlého zdravotného stavu.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania