Pri vinohradoch-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Jardo Mladší 12. apríla 2019

Žiadame obnoviť prechod pre chodcov na ul.Pri vinohradoch+keď už tu budú mozu maľovať skoro všetky ostatné v Rači

17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie na zodratý priechod. Dáme ho obnoviť nášmu dodávateľovi.

S pozdravom

MÚ – Rača
09. jún 2019

Jardo Mladší

prechod obnovený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania