Mlynské nivy-cyklotrasa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Od 1.3. je cyklocesta uzavretá absolútne nevhodným a nebezpečným plotom, v rozpore s TP069. Žiadam o začatie priestupkoveho konania voči staviteľovi, ktorý takto ohrozuje bezpečnosť cyklistov a nedodržiava technické predpisy.
Nový asfalt, ktorý bol v mieste výkopu položený je navyše iného typu (drsnejší), v mieste napojenia vznikol hrb (výškový rozdiel) a nebola použitá ani spojovacia páska, preto žiadam o odstránenie závad.

15. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. máj 2019

Roman Mihalik

Aký je výsledok riešenia podnetu?
09. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, podnet bol znovu preposlaný magistrátu so žiadosťou o aktualizáciu a vyjadrenie.

Petra Kňazeová
admin pre Ružinov
10. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

aj tento podnet sme opätovne preposlali Oddeleniu správy komunikácií, s ich odpoveďou vás budeme kontaktovať.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. máj 2019

Roman Mihalik

Mlynské Nivy-cyklotrasa-poškodená

Rozkopaná cyklocesta, výkop neoznačený, nedodržanie technických predpisov TP069, porušenie cestného zákona.
18. júl 2019

Roman Mihalik

Prosím o preposlanie samospráve, ďakujem
18. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. august 2019

Roman Mihalik

Haló, Oddelenie správy komunikácií, ste tam?
Od apríla sa k tomu neviete vyjadriť?
4 mesiace ubehli a vy nič?
Medzitým znova cyklocestu rozkopali (https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/74927/mlynske-nivy-cyklotrasa-poskodena), neoznačili podľa predpisov a od jamy delí cyklistu len plastová páska!
16. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
daná komunikácia patrí developérovi Twin City a.s. Mesto ho dňa 8.8.2019 na závady upozornilo a vyzvalo na odstránenie všetkých Vami menovaných závad a o písomnom informovaní po ich odstránení. Za Váš podnet ďakujeme aj vďaka nemu môže byť verejný priestor kvalitnejší a môžeme od developéra vyžadovať dostatočnú kvalitu, ktorá veríme aj vydrží dlhšie.
S pozdravom

Oddelenie správy komunikácii a stavebných činností
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania