Rybničná-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

výtlky okolo kanalizačných poklopov po celej dĺžke Regrútskej ulice.

15. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať. Vzhľadom na to, že dotýčná ulica nieje v správe m.č.Vajnory, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory


17. september 2019

Michal

podnet nevyriešený a výtlky sa len prehlbuje.
17. september 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Michal,
opätovne preposielam.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
02. december 2019

Michal

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.