Banšelova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Už viac ako dva roky je tu cesta v dezolátnom stave,bolo by úžasné keby to konečne začal niekto riešiť.

09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bohužiaľ, táto komunikácia patrí medzi nezaradené. To znamená, že ju nemá v správe ani mesto, ani príslušná mestská časť, avšak zákon nám umožňuje vykonávať údržbu iba na komunikáciách, ktoré v správe máme. Preto v spolupráci s mestskými časťami momentálne pripravujeme proces tzv. pasportizácie komunikácií (ciest a chodníkov), aby postupne všetky komunikácie v meste mali jasne identifikovaného správcu.

Posnažíme sa však nájsť aj v súčasnej situácii zákonný spôsob, ako zabezpečiť údržbu tohto úseku v čo najkratšej dobe.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na spomínanej pasportizácii sa podieľa aj mesto. Dokým neprídeme k dohode, tento podnet nebude môcť byť bohužiaľ zo strán akejkoľvek samosprávy vybavený.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. jún 2019

Peter

Pozemok nie je v sukromnych rukach tak vezmite asfalt postavte sa zo stoliciek a sup sup na cestu
04. jún 2019

Peter

Pozemok nie je v sukromnych rukach tak vezmite asfalt postavte sa zo stoliciek a sup sup na cestu, cesta je rozbita cela od zastavky az po bytovky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania