Ružinovská-oplotenie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

dobrý deň,
nejaký "dobrák" vystrihal kus plotu na venčovisku v Ružinove

15. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oprava oplotenia bola zadaná dodávateľovi.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
23. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oplotenie vo výberu bolo opravené.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania