Pri Suchom mlyne-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Tomáš 12. apríla 2019

Pri Suchom mlyne č.62 - neostrihaný krík zaberá časť chodníka.

15. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Daný krík rastie na súkromnom pozemku, preto s ním nemáme právo čokoľvek robiť. Ide o fyzickú osobu, preto meno ani kontakt uviesť nemôžeme.
15. apríl 2019

Tomáš

Daný krík prerastá/zasahuje/bráni chodcom na obecnom chodníku a obec nemá právo čokoľvek robiť ?
Možno by stačilo len poprosiť, požiadať či upozorniť, ale to by sme na obci museli pohnúť zadkom a rozumom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania