Kováčska - odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 12. apríla 2019

Na konci Kováčskej ulice, na parkovisku pri poliklinike je dlhodobo odstavené nepojazdné vozidlo, havarované s prepichnutými pneumatikami. Je potrebné ho odstrániť.

17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
25. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku má motorové vozidlo na Kováčskej ul. platnú technickú a emisnú kontrolu do 16.10.2019

Kancelária starostu
25. apríl 2019

Anonymný užívateľ

Napriek tomu, že vyzerá byť nepojazdné a má prepichnuté všetky 4 pneumatiky tam môže dlhodobo zaberať parkovacie miesto? Stačí, keď má TK a EK?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania