Radlinského-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin 15. apríla 2019

Na Radlinského ulici je suchý strom.

17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie životného prostredia, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

O drevine vieme. Magistrát hl. m. SR požiadal o výrub dreviny. Výrub prebehne v zmysle zákona 543/2002 o ochrane prírody a krajiny.


Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. november 2019

Martin U

Suchý strom odstránený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania