Smolenická-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
migel001 13. apríla 2019

Nebezpecne otvorena sachta na travniku na konci parkoviska za krikmi - zlatym dazdom. Prosime o skore riesenie!

29. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, žiadosť o zabezpečenie prekrytia bola odstúpená pracovníkom Referátu správy verejných priestranstiev.
Kto? Referát správy verejných priestranstiev

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania