Poškodené zábradlie na Púpavovej 30

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
meno
Michaela Bucakova 13. apríla 2019

Prosim o opravu/privarenie chybajucej tyce k zabradliu. Zabradlie je blizko chodnika. Hrozi nebezpecenstvo pre deti. Moje chvalabohu su uz vacsie :) ale jednej pani cez tu cast vybehlo dieta na strechu garaze.. to bolo stresu!
Miesto: vedla schodov, pri dome Pupavova c. 30.
Dakujem

24. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Poškodené zábradlie sme zaradili do zoznamu potrebných opráv.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravy a ŽP
Kedy? 2. štvrťrok 2019

Bc. Michal Klaučo
oddelenie dopravy a životného prostredia

Miestny úrad mestskej časti
Bratislava-Karlova Ves
Nám. Sv. Františka 8
842 62 Bratislava
www.karlovaves.sk
24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Zabradlie je opravene podnikom VPS.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania