Rybné námestie-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Peter Vavro 14. apríla 2019

Všetko nasvedčuje tomu, že o tento stĺpik prídeme.

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stĺpik bol uschovaný v sklade TSSM (Technické služby Starého Mesta).

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania