Kapucínska-zastávka MHD -znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Martin 14. apríla 2019

Lepidlom nalepené plagáty na zastávke električiek na Kapucínskej ulici.Za takéto veci by mal byť pokutovaný organizátor akcie.

17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: J.C. DECAUX SLOVAKIA s.r.o.
14. júl 2019

Martin U

Vyčistené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.