Chlumeckého-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dobrý deň, cesta vedľa materskej školy je v celej dĺžke silne poškodená. Slúži aj ako chodník, čo je pre starších ľudí a mamičky s kočíkmi veľký problém. Prosím o nápravu.

30. apríl 2019

Ivan

Dobry den, prosim o opatovne posudenie podnetu, vzhladom na popisane okolnosti. Je to tragedia, ze v centre Ruzinova sa nachadza komunikacia v takom zlom stave.
28. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bohužiaľ, táto komunikácia patrí medzi nezaradené. To znamená, že ju nemá v správe ani mesto, ani príslušná mestská časť, avšak zákon nám umožňuje vykonávať údržbu iba na komunikáciách, ktoré v správe máme. Preto v spolupráci s mestskými časťami momentálne pripravujeme proces tzv. pasportizácie komunikácií (ciest a chodníkov), aby postupne všetky komunikácie v meste mali jasne identifikovaného správcu.
Posnažíme sa však nájsť aj v súčasnej situácii zákonný spôsob, ako zabezpečiť údržbu tohto úseku v čo najkratšej dobe.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.