Kutlíkova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení
meno
Tomáš . 16. apríla 2019

Dobrý deň, poprosím o opravenie osvetlenia priechodu pre chodcov. Ďakujem

06. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený podnet sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens Mobility, s.r.o.
09. máj 2019

Tomáš .

Podnet je vyriešený. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.