Valachovej-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Zuzana Jánošíková 14. apríla 2019

Na ihrisku za billou je pocmarana smyklavka, prosim o vycistenie.

16. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. Pokúsime sa to vyčistiť.

S pozdravom
Kto? odd. životného prostredia
Kedy? apríl 2019

Ing. Mária Smiešková
odd. životného prostredia
19. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Hrací prvok sme v rámci možností vyčistili.

S pozdravom

Ing. Mária Smiešková
odd.životného prostredia
19. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Vyriešené. Stav zo dňa 18.6.2019

Ing. Mária Smiešková
odd.životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania