Na barine-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Zaslané samospráve
meno
Zuzana Jánošíková 14. apríla 2019

Na parkovisku za od lamac chyba kanalizacny poklop, prosim o napravu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania