Hrušková-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Aeon 🌳 14. apríla 2019

Zanedbaný VW Passat 1996, EČV BA108KN. Platnosť TK/EK vypršala minulý mesiac. Nachádza sa na konci Hruškovej, pred SOŠ polygrafickou.

Navyše blokuje chodník, čo je tu na konci ulice asi bežná vec, ale nemala by byť.

17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie na vrak. Zabezpečíme jeho odtiahnutie.

S pozdravom

MÚ – Rača
25. august 2019

Aeon 🌳

Po vyše štyroch mesiacoch stále bezo zmeny. Len popadané listy pribudli.
01. október 2019

Martin U

Vrak VW Passat sa už na mieste nenachádza. Podnet vyriešený. Kým nevieme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania