Tbiliská-oplotenie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Zaslané samospráve
meno
Aeon 14. apríla 2019

V rohu oplotenia ZŠ Tbiliská je už dlhšie poškodený betónový stĺpik. Na úrovni múrika je uvoľnený, vykrivený a mierne vyrotovaný. Výstuž je čiastočne odkrytá a betón v spoji s múrikom sa postupne rozpadá. Vzhľadom na jeho váhu a frekventovanosť tohto úseku prosím preveriť bezpečnosť a podľa potreby ho odstrániť/opraviť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania