Budatínska-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

chybajuce laty na lavke na smykacku a chybajuci sedak na hojdacke - prehnita konstrukcia hojdacky , detske ihrisko pri soche

21. apríl 2019

Lena Bockay Greguska

Bolo by fajn, keby dospeli ludia pristupovali k veciam zodpovedne. Ked vidim, ze deti nicia prevazovacku - zasiahnem, ked vidim, ze deti umyselne poskodzuju formicky a odrazadla - zasiahnem. Neotocim sa chrbtom, nehram sa s mobilom, konfrontujem. Nova preliezka ani nove ihrisko nic nevyriesia. Musi sa zmenit spravanie ludi.
21. apríl 2019

Martin Mihalik

nerozumiem Vasej reakcii pani Greguska , ja nahlasujem veci ktore su znicene beznym pouzivanim a posobenim pocasia , takze ich treba pravidelne opravovat alebo vymienat , a ked niekto nieco znici na detskom ihrisku tak podla vasej logiky je zbytocne to vymenit ale treba pockat kym sa zmeni spravanie ludi ! to ako vazne ? ja nahlasujem podnety v odkaze pre starostu aby dane veci riesili kompetentni ludia ktory beru plat z nasich dani a nie aby si tu niekto ako Vy od veci vylieval svoje nazory na spravanie ludi , samozrejme ze Vas neodradzam od konfrontovania jedincov ktory umyselne nicia spolocny majetok ale ma to vyznam ako mocit proti vetru alebo ziadat svetovy mier .
24. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Oprava hracieho prvku na tomto ihrisku je zaradená do harmonogramu prác Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
04. máj 2019

Martin Mihalik

podnet vyrieseny 👍

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania