Nefunkčné, škodlivé a nekvalitné stĺpiky na pseudocyklomoste

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Na cyklistucky nedostupnom moste Chucka Norrisa su osadene vetche stlpiky, no lezia na zemi, nie su zamknute - nestoja, a tak su tam uplne zbytocne, podobne ako vsetky zavory na hradzi. Naviac su na zemi tazko viditelne a mozu sposobit nehodu, takze su skodlive. Naviac 2:sa rozpadavaju, plastove capicky na nich vobec nedrzia. Reklamovat, vymenit, udrziavat funkcne a viditelne.

09. december 2013

Pútnik

Však sú životu nebezpečné!
Je to tradičná kauza SK miliónového kšeftu, keď sa na detaily v zmluve akosi "pozabudlo".
Toto je jasný príklad: „Kvôli stromom nevidia les“.
09. december 2013

dadsdd

Nehovoriac o tom, že hrdzavie pri zemi zábradlie na celom cyklomoste. Po roku používania? Nehorázne. Na kúsku na rakúskej strane je úplne iné zábradlie, s krajším výpleotma nehrzdzavie. Určite stálo rovnako!
11. december 2013

Johny

Ignac Vy zlocinec, najprv vsade pisete stlpikovat a teraz ich chcete odstranovat, neslychane...
09. január 2014

Sten

Nabehne na ne dieťa s bicyklom a zrazu sa bude všetko riešiť. A kvalita náteru..u nás v budove menia pozinkované trubky pre vodu po 8 rokoch, lebo každú chvíľu nejaká prehrdzavie. V paneláku sú 25 ročné a no problém. Dnes sa kúpi lacné nekvalitne pozinkované z číny a vyfaktúruje sa ako za 1.triedu. A farby sa tam našpliecha, len aby sa nepovedalo a tiež do faktúry 3 násobok. Och jaj Slowakistan si stále taký ako Tvoj národný hrdina. Zbojník......
31. október 2018

Martin U

Boli osadené iné, pevnejšie stĺpiky. Tieto už nie sú sklápacie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania