Ševčenkova-stĺpik-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 14. apríla 2019

Poprosil by som o osadenie stĺpika na chodník pred metodické centrum na Ševčenkovej ulici, pretože po uvedenom chodníku jazdia vozidlá organizácie Úsmev ako dar a aby sa dostali pred vchod do budovy, musia prechádzať aj cez trávnik, ktorý poškodzujú (foto č.2)
Na foto č.1 je pekne vidno stopy kolies bieleho vozidla VW Up, ktoré sa práve chystá zaparkovať rovno pred vchodom.
Ostatné fotografie zaparkovaných vozidiel boli robené v rôzne dni, podľa stavu trávnika je vidno, že autá tade jazdia permanentne.

18. apríl 2019

Anonymný užívateľ

Aktualizácia z tohto týždňa...
02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
21. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

s osadením stĺpika nesúhlasíme, nebol by zabezpečený potrebný občasný prístup vozidiel záchrannej služby, vozidiel údržby a podobne, ani k objektu Metodického centra, ani k neziskovej organizácii Úsmev ako dar. Oddelenie životného prostredia zabezpečí v mieste rozjazdenej zelene osadenie nízkych zábran, ktoré zabránia ďalšiemu poškodzovaniu trávnika.


Kto? MÚ Petržalka - Oddelenie životného prostredia

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.