Černyševského-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Rozpadavajuca sa zamkova dlazba chodnika, nezarovnany teren, pol metrove jamy....

23. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. máj 2019

Peter

Dobry den, nejake novinky ohladom tohto podnetu? Je to tak uz 2 roky minimalne...!!!
27. máj 2019

Michal Haman

Podnet som preposlal Magistrátu s prosbou o vyjadrenie sa k riešeniu podnetu.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
28. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravelňujeme sa, podnet bol nami nesprávne vyhodnotený a spadá pod MČ Petržalka.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. máj 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný MČ Petržalka.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
17. jún 2019

Peter

Dobry den, je vidiet ze sa trciaci kabel zasypal, cize nastal urcity posun v rieseni, avsak mohli by sa este urobit aj terenne upravy a bolo by to komplet. Mohli by ste to prosim prezistit? Vdaka. Peter

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania