Šándorová-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

zanesená kanalizácia - pod poklopom veľa hrubého blata, hrozí úplné upchatie.

15. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme dodávateľa o vyčistenie kanalizačnej vpuste.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania