Seberíniho-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Upchaté dve kanalizačné vpuste po oboch stranách Seberíniho, už zarastajú vegetáciou. Na úrovni schodov od kostola resp. odbočky ku platenému parkovisku pri čínskej reštaurácii.

15. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme dodávateľa o vyčistenie kanalizačných vpustí.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
30. máj 2019

Peter H.

Po dlhšom čase stále nič nové...
06. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
14. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kanalizačné vpuste na Seberíniho boli vyčistené.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.