Záhradnícka-zastávka MHD -znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 15. apríla 2019

Dobry den,

Chcel by som upozornit na dlhodoby problem nedostatocnej kapacity odpadkovych kosov na zastavkach MHD a nevkusnych oznacnikov. Nikde v zahranici som nevidel ze by lepili CP na oznacnik, ktore su nasledne vystavene vandalom a vycinaniu pocasia. Chcelo by to kompletny Rebranding MHD s kompexnou obnovou vsetkych zastavok a vymenou oznacnikov s kapacitnymi kosmi, hodnymi 21. storocia. Necudujte sa ze ludia nechcu jazdit mhd ked vidia aka spinava je.

17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na uvedenej zastávke má DPB, a.s. osadenú smetnú nádobu so štandardnou kapacitou a v súčasnej dobe nedisponuje inými. Každopádne smetné nádoby na zastávkach MHD majú slúžiť na drobný odpad súvisiaci s prepravou cestujúcej verejnosti v prostriedkoch MHD (použitý cestovný lístok, použitá hygienická vreckovka...). Bohužiaľ stále sa nájde značné množstvo ľudí, ktorí používajú smetné koše na zastávkach MHD na komunálny odpad a to spôsobuje preplnenie košov už pár hodín po ich vyprázdnení.
Na aktuálny stav znečistenia zastávky sme upozornili oddelenie správy a údržby zastávok, ktoré zjedná okamžitú nápravu.

Ďakujeme za pochopenie!

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania