Stavbárska-Mestský mobiliár- rozbitá informačná tabuľa

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Vladimír Čech 15. apríla 2019

Na Hradskej ulici pri pentagone sa nachádzajú rozbité informačné tabule. Prosím o ich likvidáciu. Ďakujem.

17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
29. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tabuľa bola odstránená. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania