Kopčianska-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Jerome 16. apríla 2019

dopravná značka naklonená

16. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. apríl 2019

Jerome

25.4. - bez zmeny, admin, urgujte
26. apríl 2019

Michal Haman

Podnet bol opäť preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o situácii vieme. Určite však chápete, že veľa podnetov má omnoho vyššiu prioritu ako ohnutá značka, preto jej oprava nemôže byť vybavená za týždeň.

Ďakujeme za porozumenie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. máj 2019

Jerome

Táto znacka plus informacna o kusok dalej Vam boli hlasene zaciatkom roka v 1 podnete, takze sorry : NECHAPEME!
28. júl 2019

Jerome

28.7. bez zmeny, priority ste vyriešili??

admin, urgujte
04. august 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania