Martinčekova-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Tomáš Materňák 17. apríla 2019

Zlomena plocha detského ihriska Parník, nebezpečné pre deti z dôvodu možnosti prepadu prípadne poranenia ostrými časťami.

17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dodávateľ bol požiadaný o urgentné zabezpečenie opravy na zostave na DI Martinčekova.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
24. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava-Ružinov zabezpečila opravu prepadnutej podlahy na parníku na DI Martinčekova.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania