Herlianska-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Igor Ondrejkovič 15. apríla 2019

Okolo nákupného strediska Helios sa síce urobili nové asfaltové chodníky, ale medzi Heliosom a MV SR veselo na trávnatých plochách parkujú autá a nikto to nerieši. Sú to väčšinou zamestnanci a návštevníci MV SR. Mestská časť dáva od toho ruky preč, aj keď by to mali riešiť v súčinnosti s MV SR. Je to najväčšia hanba Štrkovca a vedenia mestskej časti.

18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zasielame vyjadrenie Mestskej polície:

Mestská polícia sa danej lokalite venuje priebežne a prípadných previnilcov riešila, rieši a bude riešiť v medziach zákona.
Jedným z riešení je aj osadenie väčších kameňov, ktoré by zabránili takémuto parkovaniu na zdevastovanej zeleni.
Určite budeme rokovať s vlastníkom pozemku o riešení danej situácie.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania