Rybné námestie-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený

nedociahli, nechali tak. preco nie je tento kusok natrety rovnakou sedou farbou? nehovoriac o tom ze je to vsetko v zlom stave a ta seda farba velmi nepomoze..

21. jún 2019

Floralys

prosim preposlat mestu
21. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania