Haburská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý
meno
dobrý_sused 16. apríla 2019

Dobrý deň,
poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstaveného vozidla bez platnej TK/EK (od roku 2013!).

17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na uvedené vozidlo bude prostredníctvom Mestskej polície umiestnená výzva na odstránenie vozidla majiteľom v lehote do 60 dní. V prípade, že po uplynutí lehoty bude vozidlo na mieste, bude vozidlo postúpené zazmluvnenej spoločnosti na odstránenie na určené parkovisko.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
19. apríl 2019

Lukáš Bartošovič

zdravim, mozno by niekoho mohlo zaujimat, ze toto vozidlo sa uz na Haburskej (3) vyskytovalo
chcel som ho nahlasit, no kym som sa "rozkyval", zmizlo (cca koniec septembra 2018)
fotografie su z 23.09.2018
16. máj 2019

Lukáš Bartošovič

pozdravujem este raz, vyzera to tak, ze vozidlo bolo odpratane (alebo presunute)
poprosim o vyjadrenie Dobreho suseda
20. máj 2019

dobrý_sused

Podnet bol uzatvorený, tak už len dúfať, že sa vozidlo neobjaví o 2 ulice vedľa.
23. jún 2019

Lukáš Bartošovič

pre zaujimavost - vozidlo sa znovu objavilo na Haburskej, tentoraz vsak s platnymi kontrolami EK/TK (pricom EK ma zle vyrazeny rok, seria SKMi je pomerne cerstva, urcite nekonci v juni 2019)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania