Jasovská-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
michal sabo 16. apríla 2019

Prerasteny krik braniaci v pohybe po chodniku, najma ak su tam tiez zaparkovane auta.

17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.
Miesto prešetríme v teréne a následne budú práce v potrebnom rozsahu zabezpečené Miestnym podnikom verejnoprospešných služieb Petržalka.
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
04. jún 2019

michal sabo

Dobry den, s danym krikom sa doteraz nic neudialo. Planujete s tym teda nieco robit?
20. jún 2019

michal sabo

Dobry den,
naozaj je to taky problem ostrihat? Alebo je uz zaradeny v harmonograme?
20. jún 2019

Jana P

aby ste nedopadli ako na Sevcenkovej. Tam tiez ludia ziadali orez prerastenych krikov - a dopadlo to tak, ze VPS-ka kriky "pokosila" na totalku - ostali oba pol metrove pahyle lez jedineho listocka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.